معرفی شرکت

معرفی

شرکت پخش پارس خرم قم از سال 1383فعالیت خود را آغاز نموده و در سال 1390 تحت عنوان سهامی خاص به ثبت رسیده . این شرکت در تاریخ 1391 به عنوان  شصت و پنجمین عضو انجمن صنعت پخش ایران در آمده است و از معتبرترین و خوش نام ترین شرکت های پخش استانی می باشد. هم اکنون شرکت پخش پارس خرم قم با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و با تجربه ، تنوع سبد کالایی ، سیستم نرم افزاری قدرتمند و به روز ، انبار های بزرگ و مجهز به ناوگان حمل مناسب مشغول خدمت رسانی در سراسر استان می باشد.

ما کیستیم

 

منشور اخلاقی
با توکل به خداوند متعال هم پیمان می شویم که :

  1. در همه زمانها به اصول اخلاقی پای بند باشیم.
  2. به صورت جدی به اصل مشتری گرایی معتقد باشیم.
  3. همواره با سرعت و کیفیت و رعایت عدالت، انصاف، رازداری و توجه به قوانین و مقررات شرکت به مشتری ارائه خدمت نماییم.
  4. با حضور به موقع و اثر بخش در محل کار و حفظ ادب، خوشرویی، متانت و آراستگی وضع ظاهری ، با  آرامش کامل با همکاران و مشتریان برخورد نمائیم.
  5. با رعایت سلسله مراتب  سازمانی و توجه به قوانین و ضوابط اداری و  احساس مسئولیت و وفاداری نسبت به سازمان  با حفظ  و نگهداری اموال شرکت و با تلاش دلسوزانه از اسراف و مصرف بیهوده منابع جلوگیری نماییم.
  6. با انجام کار مشارکتی و گروهی  امور ضمن  ارتقا مستمر کیفیت  خدمات ارائه  شده، نیاز های در حال تغییر مشتریان  را شناسایی  نموده و در جهت بر آوردن آنها و تحقق اهداف سازمان کوشا باشیم.

 

خط مشی:

شرکت پخش پارس خرم با بهره گیری از نیروی انسانی متعهد وبا تجربه ئ با تاکید بر ارزش های اخلاقی و تخصصی در زمینه توزیع گسترده و سریع کالا در سراسر استان ، با هدف ایجاد رضایتمندی در بین مشتریان و خدمت رسانی سالم خط مشی خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

  • ارائه خدمات مطلوب به مشتریان و در نتیجه افزایش سطح رضایت آنان
  • توجه به ارزش والای نیروی انسانی و تلاش در جهت توانمند سازی  و ایجاد محیط مناسب کاری و تامین رضایت و رفاه نسبی کارکنان
  • همکاری و ایجاد روابط موثر با تامین کنندگان کالا و ارتقای کمی و کیفی توزیع و فروش محصولات آنها به منظور صیانت از منافع متقابل و پایدار

 

ماموریت:

ما در شرکت پخش پارس خرم در زمینه تامین و توزیع محصولای غذایی و بهداشتی بسیار با کیفیت و مشهور با نامهای تجاری شناخته شده ملی و در محدوده جغرافیایی استان قم فعالیت نموده و همواره سعی می کنیم خدمات با کیفیتی به مشتریان خود ارائه دهیم.

 

چشم انداز:

ما در صدد هستیم تا با توسعه توانمندی های سازمانی، بهرمندی از مدیران و کارمندان صدیق و کوشا و ارائه بهترین محصولات و خدمات ، در سطح استان بعنوان متخصص ترین و معتبرترین پخش مواد غذایی و بهداشتی شناخته شویم.

با ما در تماس باشید

آدرس: قم، ابتدای جاده قدیم تهران، خیابان شهید اسدالهی (دانشگاه پردیس فارابی)، انتهای خیابان سمت راست، شرکت پخش پارس خرم

کد پستی: 3718117484

تلفن: 33-02536641331 و 66-02536642162

دورنگار: 02536640687